Profesjonalne realizacje z powietrza

Oferujemy wykonanie
materiałów filmowych
oraz fotografii z powietrza

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie z różnymi modelami dronów oraz wymaganą licencję niezbędną do wykonywania komercyjnych przelotów bezzałogowymi statkami powietrznymi.

 Bali

film zawierający ujęcia z powietrza

Przykładowe fotografie z powietrza

Image
Image
Image
Image

Filmowanie dronem Poznań - niezwykłe ujęcia w Twoim materiale

Filmowanie z powietrza to zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na uchwycenie piękna otaczającego nas świata z zupełnie innej perspektywy. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w dziedzinie dronów, dlatego nasi Klienci mogą mieć pewność, iż każdy film z użyciem bezzałogowego statku powietrznego zostanie zrealizowany w sposób profesjonalny. Przez cały okres naszej działalności testowaliśmy różne modele urządzeń, dzięki czemu obecnie uważamy się za specjalistów w związku z ich obsługą.

Posiadamy licencję umożliwiającą wykonywanie komercyjnych przelotów. Co za tym idzie, możemy podjąć się realizacji filmu w różnych miejscach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Filmowanie dronem pozwala odkryć na nowo urok danego regionu, dlatego zdecydowanie warto postawić na tę metodę rejestrowania obrazu.

Filmowanie z powietrza - najlepszy sposób na reklamę

Ujęcia z drona to świetny pomysł na wypromowanie danego miejsca, miasta lub wydarzenia. W ten sposób można uchwycić zarówno rozmach imprezy, liczbę osób, ale również zachwycający krajobraz. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami indywidualnymi, instytucjami oraz firmami, za każdym razem wsłuchując się w potrzeby Klientów. Filmowanie dronem doskonale sprawdza się przy tworzeniu materiałów promocyjnych konkretnych miejscowości lub placówek. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na fantastyczną jakość obrazu. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio. Portfolio

Image

Dave Studio

produkcja filmowa i fotografia

tel 881 496 669

email kontakt@davestudio.pl

ul. Drzymały 26C/12
60-613 Poznań

© 2022 DAVE STUDIO - produkcja filmowa i fotograficzna Poznań, Warszawa.
Polityka prywatności i RODO

Strona wykorzystuje pliki Cookies. Jeżeli nie zgadzasz się z naszą polityką prosimy opuścić stronę.